"Nocny dyżur z dr Housem" w sieci Multikino


W piątek, 7 maja, o godzinie 22 sieć Multikino już po raz kolejny zaprasza na "Nocny dyżur z dr Housem".

"Ten film jest czytelny" - odpowiedział Borys Lankosz na pytanie jednej z dziennikarek, zastanawiającej się czy zagraniczni reporterzy, studenci i twórcy są w stanie zrozumieć "Rewers". Burza oklasków, jaka miała miejsce zaraz po zakończeniu seansu, zdawała się potwierdzać jego słowa. Minęło już 30 lat od ukazania się legendarnego wydawnictwa "The Wall" brytyjskiej grupy Pink Floyd. Jeden z najważniejszych albumów w historii muzyki rozrywkowej powstawał w atmosferze napięć i kłótni. Sophia – czyli Robin Proper Sheppard – już w najbliższy weekend wystąpi w Polsce. Były wokalista grupy The God Machine odwiedzi poznański klub Pod Minogą 23 maja oraz dzień później wrocławski Firlej.Courtney Love szykuje się do wydania nowej płyty. Krążek, który wyda pod szyldem Hole, będzie promować także na żywo. Zespół zapowiedział właśnie pierwszy koncert. Majątek zmarłego Michaela Jacksona trafi po śmierci matki artysty, Katherine, do trójki dzieci piosenkarza. Anne Hathaway i Jim Sturgess zagrają główne role w nowym filmie Lone Scherfig - adaptacji powieści Davida Nichollsa "One Day".

23 stycznia w podkrakowskim klubie Epsilon w Izdebniku wystąpi legenda sceny trance, AndrĂŠ Tanneberger znany jako ATB.

Na 1. miejscu brytyjskiej listy przebojów znalazł się raper występujący pod pseudonimem Chipmunk (wiewiórka) z piosenką "Oops Daisy". "Wallander" - jeden z najdroższych seriali w historii BBC o walczącym z przestępcami i własnymi słabościami komisarzu Kurcie Wallanderze - od 6 września można oglądać w Ale Kino!.

Podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival specjalne wyróżnienie otrzyma Mavie Marcos - jedna z gwiazd imprezy. 1 lipca o godz. 20 w Filharmonii w Krakowie wystąpi The Schleswig-Holstein Festival Orchestra. Koncert poprowadzi jeden z najwybitnejszych współcześnie żyjących dyrygentów - Christoph Eschenbach. Chory psychicznie mężczyzna, który zaatakował w październiku tego roku brytyjską wokalistkę Leonę Lewis, został uznany winnym i pozostanie w szpitalu psychiatrycznym. Gwiazda przyznała, że czuje się wewnętrznie rozbita po tym przykrym incydencie.Za nami druga edycja krakowskiego Selector Festival. Choć to impreza dopiero raczkująca, to konsekwentnie budująca charakter festiwalu dla fanów muzyki tanecznej o różnych odcieniach. Koncert Petera Doherty, który miał odbyć się 11 czerwca w Warszawie został odwołany. Gala 2000. wydania "Poplisty" połączona z obchodami 8-lecia tego programu na antenie RMF FM odbędzie się 7 października w jednym z warszawskich klubów. Muzyczne gwiazdy przygotowały specjalne niespodzianki, które będą prezentowane na antenie.

Greengrass i Damon w Iraku


Tylko trzy filmy trafiają w piątek na ekrany kin: "Green Zone" - kolejna po Bournie współpraca Paula Greengrassa i Matta Damona, nowy obraz Roberta Glińskiego "Benek" oraz amerykańska komedia z Ashtonem Kutcherem i Katherine Heigl "Pan i pani Kiler".

Dżem dwa razy w klubie Stodoła


Formacja Dżem jeszcze przed końcem roku daje serię występów. W Warszawie, zamiast tradycyjnego, grudniowego koncertu grupy w Stodole odbędą się aż dwa 2 i 3 grudnia. Przed Dżemem zagra Hard Rockets.

Wokalista The Who chce filmu o perkusiście


Frontman zespołu The Who, Roger Daltrey, wyjawił, iż wciąż chce nakręcić film o zmarłym bębniarzu kapeli, Keithie Moonie.

Bilety na koncert U2 rozeszły się w 3 godziny


Dziesięć tysięcy biletów na darmowy koncert irlandzkiego zespołu rockowego U2 w Berlinie z okazji 20. rocznicy upadku muru berlińskiego zostało rozchwytanych w środę w ciągu zaledwie trzech godzin.

Jeśli chodzi o rynek prawników we Wrocławiu to jest ogromny wybór. Bardzo trudno jest znaleźć odpowiedniego prawnika, który skutecznie będzie nas reprezentował przed sądem. W naszej kancelarii pracuje adwokat Wrocław - jeden z najlepszych w kraju. Tylko taki

adwokat Wrocław

da ci gwarancję usług na najwyższym poziomie. Dla naszych adwokatów z Wrocławia nie ma spraw, których nie można rozstrzygnąć na korzyść klienta. Na pierwszych spotkaniu w kancelarii zawsze udzielone zostaną bezpłatne porady prawne Wrocław, które pozwolą ci zorientować się w sytuacji.

Posłuchaj nowego utworu Eminema


W poniedziałek, 21 grudnia ukaże się nowy materiał Eminema. Będzie to reedycja albumu "Relapse" z siedmioma dodatkowymi utworami. Z pierwszym z nich można zapoznać się już teraz.

Jeżeli chcesz kupić dla swojej firmy kalendarze reklamowe zapraszamy do naszej drukarni kalendarzy reklamowych. Nasze kalendarze reklamowe dostarczamy od prawie dwudziestu lat. Kalendarze reklamowe produkowane są przez naszą drukarnię przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu do druku kalendarzy reklamowych. Sprawdź jakie kalendarze reklamowe przygotowaliśmy na rok 2020.