Portege R700 i Satellite R630: dwa najlżejsze notebooki z ekranami 13"


Notebook z ekranem 13", napędem optycznym i baterią pozwalającaa na 8 godzin pracy który waży kilogram? Niemożliwe! Jeśli tak, to dzisiejszą premierą notebooków Portege R700 i Satellite R630 Toshiba dokonała niemożliwego.

The Lord of the Rings: War in the North marki Warner Bros. nie będzie hard-core’owym RPG-iem, jak zapowiadano, a rozbudowaną grą akcji z bogatym trybem kooperacji. Podjęcie decyzji o fuzji, przejęciu, czy nawiązaniu aliansu strategicznego, poprzedzone jest pozytywną odpowiedzią na poniższe pytania: - czy dana transakcja przyczyni ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Konsola do gier PlayStation 3 powinna prześcignąć swojego konkurenta, Wii, w roku 2013. Przynajmniej jeżeli chodzi o wyniki sprzedaży.Program szkolenia obejmuje: Praca z makrami: o tworzenie i uruchamianie o przeglądanie kodu VBA Omówienie interfejsu VBE Wprowadzenie do języka VBA: o składnia języka o zmienne o instrukcje przypisania o typy danych o operatory logiczne oraz matematyczne o instrukcje ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie 1. Wewnętrzny dokument Rozliczeniowy WDR 2. Rozbieżności pomiędzy DRA i WDR ZUS 3. Wyjaśnienie poszczególnych dokumentów uznanych jako błędne 4. Weryfikacja rozbieżności pomiędzy DRA i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Szefowie Infinity Ward, zwolnieni w dość obcesowy sposób przez Activision Blizzard, zamierzają dochodzić swoich i podległym im pracownikom praw.

Celem szkolenia jest zapoznanie członków zarządów z zasadami zawierania umów oraz kwestią odpowiedzialności za ich decyzje. Szkolenie wyjaśnia kwestie odpowiedzialności ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Uczestnicy Kurs jest organizowany dla nauczycieli, wychowawców i psychologów pracujących z dziećmi i młodzieżą autystyczną, którzy mają p0rzygotowanie pedagogiczne, ale nie ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie Liczba użytkowników Facebooka właśnie przekroczyła 350 milionów. Oznacza to, że od września bieżącego roku przybyło 50 milionów kont.

1. Zapoznanie z interfejsem programu InDesign - opis interfejsu programu - wyświetlanie i organizowanie palet - skróty klawiaturowe 2. Kolor w programie InDesign, kolory ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Cyfrowy wszechświat stale rozszerza swoje granice, a specjaliści alarmują, że w kolejnych latach możemy spodziewać się jeszcze większego tempa przyrostu informacji cyfrowych. Google na komórkach i Google w komputerze – synchronizacja danych bywa problematyczna przez zduplikowane wpisy tych samych kontaktów. Google znalazło na to wygodne rozwiązanie.* BHP - przepisy prawne w zawodzie stylistki paznokci * Choroby skóry i paznokci, rodzaje pytek paznokcia itp. * Zapoznanie z produktami * ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Shuttle wprowadza na rynek komputer stacjonarny XPC Barebone SG41J1 Plus. Urządzenie jest nową wersją modelu XPC Barebone SG41J1, ulepszoną o obsługę pamięci RAM DDR3. Zajęcia poprowadzi Witold Kanicki, wykładowca m. in. Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Udział w zajęciach bezpłatny.

Niebieski Ekran Śmierci - odkryto przyczynę


Microsoft zbadał reklamacje użytkowników, którzy twierdzili, że ostatnie aktualizacje Windows spowodowały niestabilność systemu. Jak się okazało, powodem nie były łatki, a rootkit.

Asertywność - sztuka wytyczania niewidzialnych granic (Warszawa)


1. Podstawy zachowań asertywnych - Poznanie własnej mapy asertywności czyli w jakich obszarach osoba jest asertywna, a w jakich powinna pracować ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Microsoft odmówił amerykańskiej armii sprzedaży Xboksa 360


Nie jest tajemnicą, że amerykańska armia korzysta z gier do przeprowadzania symulacji i trenowania żołnierzy. Musi jednak zadowolić się pecetami i Playstation 3, bo Microsoft nie chce sprzedać swojego Xboksa.

Xbox LIVE na komórce


Od kilku tygodni po Internecie krążą pogłoski, jakoby usługa Xbox LIVE miałaby zostać udostępniona mobilnym systemom Microsoftu. Dziś mamy na to pierwszy dowód.

Kurs kadrowo-płacowy (Szczecin)


Zakres tematyczny kursu: prawo pracy rozliczenia z ZUS dokumentacja pracownicza ordynacja podatkowa zobowiązania podatkowe lista płac obsługa programu Płatnik obsługa programu Symfonia ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gadu-Gadu 10 - ruszają zapisy na beta-testy


Skrywane pod roboczą nazwą "Gadu Gate Project" wydanie wersji Gadu-Gadu 10 (beta) dzisiaj wieczorem nabierze rozpędu!

iPhone odpowiedzialny za ponad połowę mobilnego przesyłania danych


iPhone, niezależnie od tego czy zasłużenie, czy nie, jest najszybciej rozwijającą się mobilną platformą na świecie. Według badań AdMob, iPhone odpowiada za 50% ruchu w mobilnej sieci.

CES 2010: kina domowe Samsunga zdobywają uznanie


Samsung zaprezentował nową generację zestawów kina domowego Blu-ray: nagrodzony tytułem „Best of Innovations 2010” podczas targów CES zestaw HT-C6730W oraz HT-C7530W i HT-C6500.

Odchudzona wersja Google Chrome OS - zmieści się na 1 GB pendrive


W Sieci pojawiła się kolejna kompilacja oficjalnie niewydanego jeszcze systemu operacyjnego Chrome OS. Tym razem zajmuje "tylko" 1 GB miejsca i posiada ulepszoną funkcję WiFi.

360-stopniowy, trójwymiarowy ekran Sony (aktualizacja - filmik)


W czwartek na wystawie EXPO 2009, Sony zaprezentuje niewielki, stereoskopowy wyświetlacz o nietypowym 360-stopniowym kształcie, który daje obraz 3D bez specjalnych okularów.

AMD szykuje kolejne wzrosty wydajności w grach


Ostatnie, oficjalne wydanie sterowników ATI Catalyst, tuż przed premierą nowej generacji kart graficznych NVIDII, przyniosło sporo mniejszych bądź większych (ale jednak) wzrostów wydajności w grach uruchamianych na komputerach z kartami Radeon HD serii 5000 i niektórymi serii 4000.

Polacy a administracja publiczna w Internecie


Jak złożyć PIT przez Internet wie 52 proc. osób korzystających z serwisów administracji publicznej. Z kolei 17 proc. zadeklarowało, iż złożyło jakikolwiek dokument urzędowy za pośrednictwem Internetu.

Ocena pracy szkolenie otwarte (Gdynia)


Rozmowa oceniająca Program szkolenia: Dzień I 1. Wstęp 2. Ocenianie jako funkcja menedżerska Kontrola bieżąca i ocena okresowa 3. Rozmowa oceniająca jako element Systemu Ocen ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Szczegółowe informacje o klipach na YouTube


Odtwarzacz klipów na YouTube zyskał nową funkcjonalność. Każdy może obejrzeć dane o aktualnie oglądanym klipie wideo.

Microsoft traci jeden ze swoich większych talentów


James Allard, jeden z wizjonerów Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuści Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarząd.

Zarządzanie personelem (Warszawa)


Program zajęć obejmuje m.in. zagadnienia: * Planowanie personelu w przedsiębiorstwie, * Polityka personalna, * Trening rozmów kwalifikacyjnych, * Analiza stanowiska pracy, * Wybrane elementy prawa ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: studia podyplomowe

Niebawem Google będzie "sterować" telewizorami


Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Plener malarski - turnus II - "Susiec'2010" (Warszawa)


Podstawy kompozycji plastycznej z natury. Pejzaż, architektura i inne kompozycje plastyczne. Szkice rysunkowe i malarskie. Dla zaawansowanych - malarstwo olejne ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Odpicuj sobie dysk


Seagate zapowiada nową usługę o nazwie Pimp My Drive, dzięki której każdy posiadacz zewnętrznego dysku tej firmy, będzie mógł dostosować wygląd urządzenia zgodnie ze swoim upodobaniem.

IBM demonstruje 100-gigahercowy tranzystor z Grafenu


Naukowcy z IBM-a prezentują zbudowany z Grafenu tranzystor, pracujący z częstotliwością 100GHz i wytworzony w znanej technologii przetwarzania, co powinno przyspieszyć jego komercjalizację.

Odpowiedź AMD na karty GeForce GTX 480


Zielone światło dla konstrukcji niereferencyjnych. Firma AMD jeszcze w ubiegłym roku zapowiadała, że konkurentem dla kart GeForce GTX serii 400 nie będzie żaden z wtedy wprowadzonych na rynek Radeonów, a coś nowego. Dziś w Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego, dwuprocesorowego potwora.

40. urodziny Internetu


Dokładnie 40 lat temu wysłano pierwsze dane poprzez sieć ARPANET, czyli twór, który z czasem przeobraził się w potężną sieć znaną jako Internet.

Autostereoskopowy wyświetlacz 3D, który nie wymaga okularów


Toshiba prezentuje 21-calowy, autostereoskopowy wyświetlacz 3D do domu, na którym oglądanie trójwymiarowego efektu możliwe jest bez korzystania ze specjalnych okularów.

iPad sprzedaje się dwukrotnie lepiej od komputerów Mac


Analitycy podchodzili do iPada z dużą dozą rezerwy – czy to się sprzeda? Statystyki mówią wyraźnie, że się mylili. Konsumenci kochają tablet Apple’a!

Piractwo kosztowało producentów oprogramowania prawie miliard dolarów


BSA szacuje, że straty producentów oprogramowania spowodowane rozpowszechnianiem nielegalnego oprogramowania poprzez sieci BitTorrent oraz P2P wyniosły w pierwszej połowie 2009 r. prawie 1 mld USD.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty, jak okna Gorzów oraz rolety Gorzów. Wszystkie nasze okna Gorzów produkujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a nasze okna Gorzów i rolety Gorzów trafiają do odbiorców w całym kraju.