Toshiba przedstawia swoją linię mobilnych komputerów


Toshiba dodaje do swojej oferty nie mniej niż osiem nowych mobilnych komputerów - jeden netbook, pięć notebooków Satellite oraz dwa modele z dotykowymi ekranami.

Knowledge Ecology International uzyskała dostęp do części tajnych dokumentów z negocjacji w sprawie ACTA. Wynika z nich, że powstanie międzynarodowa cyberpolicja. AutoMapa wprowadza funkcję wysyłania wiadomości alarmowej SMS pomagającą uzyskać błyskawiczną pomoc w przypadku kryzysowej sytuacji na drodze. Usenet to najbardziej demokratyczne ze znanych mediów – nie ma właściciela, nie podlega cenzurze, każdy ma w nim równe prawo głosu. Jednak około 18 lat temu dzięki Google pojawiło się w nim coś nie zawsze pożądanego: nieodwracalność.Wyścig pt. „sprawdźmy co dziwnego możemy jeszcze zainstalować na smart fonie" trwa. Pasjonat Androida doniósł, że udało mu się na swojej komórce zainstalować… Windows 3.1. Pies o imieniu Oscar wydał 63 dolary na zakup 5 tysięcy punktów w systemie Xbox Live, podczas gdy jego właściciel spał. Microsoft przyznał psu jego własne konto, a pieniądze zwrócił właścicielowi. Microsoft udostępnił w usłudze Windows Update aktualizację, która usuwa problem z obsługą analogowych tunerów telewizyjnych w module Windows Media Center.

Wreszcie mamy nieco więcej informacji o pierwszym procesorze graficznym w architekturze Fermi, który posiada 512 procesorów strumieniowych CUDA i obsługę bibliotek DirectX 11.

Jak donosi portal GRY-OnLine.pl, premierę gry Red Dead Redemption w Polsce nie można zaliczyć do udanych. Westernu od Rockstar Games w polskich sklepach zwyczajnie nie ma. Metropolita krakowski, kardynał Stanisław Dziwisz wyraził zaniepokojenie "upadkiem moralnym" we Włoszech - informuje włoski dziennik "La Repubblica", relacjonując dyskusję na temat publikacji na łamach gazety "Il Giornale" o redaktorze naczelnym katolickiego "Avvenire" Dino Boffo.

Palmofon Nokia N900 jest promowany przez Nokię jako wyjątkowo elastyczna i wydajna platforma. Przekonał się o tym Toni Nikkanen, instalując na niej… zmodyfikowany system Mac OS X. 1. Company (structure and finance ) 2. Types of business units 3. Money and banking system 4. Accounting regulations and rules 5. Cost ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie RIM umieściło w Sieci zwiastun swojego najnowszego systemu operacyjnego dla smartfonów BlackBerry, który na rynek trafi w trzecim kwartale 2010 roku.Niebawem na polski rynek trafi nowy komplet przestrzennych głośników marki Genius. Sześciokanałowy zestaw SW-5.1 1505, o którym mowa, to sprzęt przeznaczony przede wszystkim do gier oraz filmów. Sothink Web Video Downloader 4.0 i Master Filer – dwa dodatki umieszczone w oficjalnym repozytorium Mozilli zawierały konia trojańskiego. Fundacja już usunęła wtyczki. Dwukanałowy zestaw o oznaczeniu F3-17600CL7D-4GBPIS należący do serii PI umożliwia stabilną pracę przy częstotliwości 2 200 MHz oraz rekordowo niskich opóźnieniach CL7.

Sprzedawca - Magazynier (Warszawa)


Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: kulturę obsługi klienta, organizację pracy kasjera, kody kreskowe, podatek od wartości dodanej, elektroniczne kasy sklepowe (ESK), ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

App Store zaczął przyjmować aplikacje dla iPada


Za dwa tygodnie rozpocznie się iPadowe szaleństwo. Apple chce być przygotowane na premierę – już od teraz można zgłaszać aplikacje do App Store dla nowego sprzętu.

Trwają beta-testy nowej wersji Mac OS-a


Rozpoczęły się beta testy istotnej aktualizacji dla systemu Snow Leopard. Wersja 10.6.3 to 221 łatek w stosunku do obecnej na rynku.

Jaki piękny wirus


Fala wirusów zalewa Internet. A tymczasem amerykański artysta i informatyk stworzył serię komputerowych wizualizacji tego, jak mogłyby wyglądać złośliwe programy.

Organizowanie czasu szkolenie Gdynia (Gdynia)


Zarządzanie czasem Nie chodzi o to aby pracować, ale o to aby pracować z głową Wprowadzenie Czas to pieniądz" niestety jednak (nawet ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie

Wielkie łatanie aplikacji Microsoftu i Adobe


Microsoft i Adobe wydały pakiety aktualizacyjne do swojego oprogramowania. Zalatano Office’a. Windowsa, Exchange’a, Readera i Acrobata.

Edukacja techniczno-informatyczna (Stalowa Wola)


...
Lokalizacja: Stalowa Wola - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Fundamentalne zmiany w VAT od 2010r (Warszawa)


1.Nowe obowiązkowe zasady rozliczania VAT: transakcje pomiędzy podatnikami VAT B2B transakcje pomiędzy podatnikiem i konsumentem B2C 2.Inne zmiany dotyczące importu usług ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

"Wielka nieobecna rynku IT" w ekranach Samsunga?


Technologia OLED wciąż jest wielką nieobecną rynku IT, chociaż mówi się o niej od ładnych paru lat. W roku 2010 ma się to jednak zmienić, między innymi za sprawą firmy Samsung.

Steve Jobs walczy o większą świadomość społeczeństwa na temat przeszczepów


Dyrektor Apple’a pamięta o tragedii, która mogła kosztować go życie. Jobs spotkał się ze Swarzeneggerem, gubernatorem Kalifornii, by wyrazić swoje poparcie dla reformy ustawy o dawcach organów.

Najlżejsza kamera HD


Panasonic prezentuje najlżejszą na świecie kamerę cyfrową, potrafiącą rejestrować materiały w jakości HD. Model HDC-TM35 waży zaledwie 185 gramów.

Nowy sposób Google na personalizowanie wyników wyszukiwań


Google oddał w nasze ręce nowy moduł w wersji testowej do swojej wyszukiwarki. Google Social Search pozwala na spersonalizowanie wyników wyszukiwań.

Nowe "stacjonarki" Pavilion Elite i Slimline firmy HP


Hewlett-Packard powiększa swoją ofertę stacjonarnych komputerów PC o trzy nowe modele: Pavilion Elite HPE-190t, Slimline s5350z oraz Slimline s5305z.

Microsoft traci jeden ze swoich większych talentów


James Allard, jeden z wizjonerów Microsoftu, ojciec Xboksa, Zune’a i Couriera, najprawdopodobniej opuści Microsoft. Powodem jest skasowanie ostatniego projektu przez zarząd.

Odtwarzacz Cowon J3 z dotykowym AMOLED-em


Cowon prezentuje swoje najnowsze urządzenia multimedialne o nazwie J3, wyposażone w 3,3-calowy ekran dotykowy AMOLED, 16 GB wbudowanej pamięci oraz łączność Bluetooth.

iDo, czyli ślub w... sklepie Apple'a


Są zakochani nie tylko w sobie, ale również w marce Apple. Nie mogli też tego ukryć, dlatego postanowili wziąć ślub w jednym ze sklepów firmy z Cupertino. Romantyczne czy przerażające?

Pierwsze netbooki z Atomami i modułami DDR3


Na targi CeBIT 2010 przedstawiciele firmy ASUS zabrali ze sobą pierwsze modele netbooków, oparte na platformie procesorowej Intel Pine Trail, z układami Atom N455 i N475. Atomy te są pierwszymi tej serii procesorami wyposażonymi w zintegrowane kontrolery pamięci RAM typu DDR3.

J niemicki w pracy (Dzierżoniów)


Celem głownym jest używać języka obcego w sytuacjach codziennych i w życiu zawodowym Niemiecka Metoda Bezpośrednia prowadzone przez Native ...
Lokalizacja: Dzierżoniów - Rodzaj: kurs / szkolenie

CES 2010: gra wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość hitem targów


Gra wideo, która zamienia twojego iPhone’a w pilota zdalnego sterowania, została mianowana „najbardziej odjechanym produktem wykorzystującym rozszerzoną rzeczywistość” na CES 2010.

Kolejny rekord szybkości transmisji w technologii 3G


Technologia HSPA (High Speed Packet Access) 42 Mb/s po raz pierwszy na świecie została zastosowana w produktach komercyjnych, osiągając tym samym nowy rekord transferu danych.

Nie pozwól Zeusowi ukraść swoich pieniędzy


Od początku 2010 roku podwoiła się liczba serwerów, na których pojawił się groźny botnet Zeus. Cyberprzestępcy docenili więc jego możliwości w zakresie kradzieży danych dostępowych do kont bankowych.

Microsoft Office w biurze - dla średniozaawansowanych (Warszawa)


Program: 1.Podsumowania, zestawienia, raporty (Excel) suma i suma jeżeli - sumowanie wybranych danych sumy częściowe - szybkie towrzenie zestawień i konspektów tabela przestawna - ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Legislatorzy apelują do FTC, aby obejrzała dane zebrane przez Google'a


Dwaj legislatorzy, specjalizujący się w prawie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

Dyski zewnętrzne od LaCie stworzone przez znanego designera


Firma LaCie wrowadza do sprzedaży serię zewnętrznych dysków twardych Starck, wyróżniających się ciekawymi obudowami, zaprojektowanymi przez znanego designera Philippe Starcka.

Szkolenia WPF 4 dni (Warszawa)


Program szkolenia obejmuje: Wprowadzenie do WPF: o dlaczego WPF? o rodzaje aplikacji o porównanie WPF do WinForms o Visual Studio oraz Expression Blend Wprowadzenie do XAML Omówienie środowiska projektowego dla WPF ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty, jak okna Gorzów oraz rolety Gorzów. Wszystkie nasze okna Gorzów produkujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a nasze okna Gorzów i rolety Gorzów trafiają do odbiorców w całym kraju.