Paint.NET 3.5 gotowy do pobrania


Po wielu tygodniach testów w końcu ukazała się finalna wersja Paint.NET 3.5. Popularny darmowy edytor graficzny korzysta ze wszystkich dobrodziejstw Windows 7.

Szczegółowy program jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości Cena obejmuje: Zakwaterowanie: Hotel Seasons****, noclegi, śniadania, kolacje, obiady w hotelu, przejazd ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Ostatnia fala aktualizacji zabezpieczeń, które Microsoft udostępnił w listopadzie, w niektórych przypadkach zawiesza komputery i wyświetla całkowicie czarny ekran - a PC staje się bezużyteczny. Firma badawcza Big Champagne opublikowała raport, który prezentuje, jakie filmy i programy telewizyjne były najczęściej nielegalnie pobierane z sieci torrentowych.Cele kursu: - opanowanie pojęć z dziedziny rachunkowości oraz zapoznanie się z dokumentacją księgową, - umiejętność sporządzania bilansu, rachunku zysków i strat, ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Google, korzystając z miejsca na reklamy nad wynikami wyszukiwania, wyjaśnia dlaczego wyszukiwarka zwraca obraźliwe zdjęcie, przedstawiające szympansa, zamiast Michelle Obamę. Firma Retro-Tech zaprojektowała stolik kawowy, w którego środku czeka nie lada niespodzianka - wbudowany komputer z monitorem LCD.

Po roku królowania na systemach Windows przeglądarka Chrome w końcu pojawi się na Mac OS X. Wersja testowa aplikacji powinna się pojawić lada moment.

Radio FAMA znów nadaje o grach i sprzęcie komputerowym. Tym razem twórcy audycji proponują interaktywny, społeczny konkurs. Zespół rockowy No Doubt wygrał z Activision Blizzard proces o nieujęte w umowie i bezprawne wykorzystanie jego wizerunku w grze Guitar Hero.

Toshiba prezentuje 21-calowy, autostereoskopowy wyświetlacz 3D do domu, na którym oglądanie trójwymiarowego efektu możliwe jest bez korzystania ze specjalnych okularów. Znana ze swych oryginalnych pomysłów, firma YANKO DESIGN zaprezentowała projekt maksymalnie ekologicznego akumulatora, który będzie ładowany energią uzyskiwaną dzięki zintegrowanej korbce. Jeżeli ktoś kiedyś zorganizowałby konkurs na najbardziej dziwaczne urządzenie na USB, nowy produkt firmy Thanko miałby niezłe szanse na zwycięstwo.Rząd amerykański przedstawił Kongresowi plan rozszerzenia dostępności szybkich połączeń internetowych. Stany Zjednoczone mają tu do nadrobienia zaległości wobec innych porównywalnych krajów. Realizacja planu może jednak napotkać przeszkody. Apple odpowie przed sądem za "praktyki monopolistyczne". Palm, producent palmofonu Pre, uważa, że firma nie ma prawa blokować dostępu do iTunes produktom konkurencji. 1. Metody rozliczeń z ZUS w programie Płatnik, czyli co i kiedy musi być zrealizowane 2. Wprowadzenie nowego płatnika do Rejestru 3. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Warsztaty z prawa pracy dla wymagających (Warszawa)


1. Zatrudnienie pracownika Przyjęcie do pracy nowego pracownika i dopełnienie wszelkich formalności przewidzianych przepisami prawa pracy, - Kompletowanie dokumentacji niezbędnej ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Coraz więcej reklam w YouTube Mobile


Wspomagany przez wzrost sprzedaży smartfonów, serwis YouTube Mobile (m.youtube.com) w ubiegłym roku zwiększył swoją oglądalność o 160%. Stale rosnące słupki w statystykach serwisu nie mogą pozostać bez zainteresowania reklamodawców.

Szkoła widzenia - prowadzi Siergiej Litwinow (Kraków)


Sztuka Świadomego Widzenia - w czasie podstawowego kursu Korekcji Wad Wzroku: sprawdzisz skuteczność ćwiczeń, psychotechnik i innych sposobów szybkiego ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

3dfx prezentuje "dopalacz" do karty graficznej


Założona w 1994 roku wcześniej nikomu nieznana firma 3dfx proponuje zupełnie nowe podejście do grafiki w grach. Karta Voodoo to druga karta graficzna, która zajmie się tylko grafiką 3D.

Google najbardziej atrakcyjnym pracodawcą na świecie


Wydana została lista pięćdziesięciu najbardziej atrakcyjnych pracodawców na świecie - ze strony biznesowej i inżynierskiej. Numerem jeden jest Google.

Język angielski dla przedszkolaków (Ruda Śląska)


Nauka języka angielskiego poprzez zabawę, piosenki, zajęcia ruchowe, na podstawie sprawdzonych podręczników dla maluszków ...
Lokalizacja: Ruda Śląska - Rodzaj: kurs / szkolenie

Specjalista ds Funduszy unijnych PO KL z Akredytacją (Poznań)


Dzień I. Blok Wykładowy 1. Perspektywa finansowa 2007 - 2013. 2. Europejski Fundusz Społeczny. 3. PO Kapitał Ludzki 2007-2013 - priorytety i działania. 4. ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Zajęcia plastyczne dla dorosłych (Warszawa)


Zajęcia plastyczne dla dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Nauka podstaw rysunku i malarstwa z elementami rzeźby, projektowania plastycznego i kompozycji. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

MS-6292 Instalacja, konfiguracja klienta Windows 7 (Opole)


Konspekt: 1. Instalacja,aktualizacja i migracja do Windows 7 2. Konfigurowanie dysków i sterowników urządzeń ...
Lokalizacja: Opole - Rodzaj: kurs / szkolenie

Asus i MSI przygotowują killery iPada


Jak można było przypuszczać, konkurencja nie pozostaje niewzruszona na premierę tabletu Apple'a. Swoje killery zapowiedziały już firmy Asus oraz MSI.

Wirtschaftsdeutsch - niemiecki w biznesie (Warszawa)


1) Zahlen 2) Unternehmen 3) Geld- und Bankwesen - Teil 1 4) Finanzausweise 5) Betriebswirtschaftliche Kennzahl 6) Steuern 7) Marketing 8) Unternehmensfusion/ Unternehmensuebernahme 9) Wirtschafts- und Finanzkriminalitaet ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Fałszywe programy antywirusowe coraz częściej oszukują internautów


Google zbadało zagrożenia, jakie czyhają na internautów. Jak się okazuje, nawet 15 procent złośliwego oprogramowania, to wirusy podszywające się pod programy antywirusowe.

Poważny błąd w Snow Leopardzie powoduje utratę wszystkich danych użytkownika


Użytkownicy na oficjalnym forum Apple’a skarżą się, że na skutek błędu w Snow Leopardzie stracili wszystkie swoje dane.

Dokumentacja pracownicza - praktyczny przewodnik (Warszawa)


1. Zakres dokumentacji kadrowej. 2. Dane osobowe i zasady ich przetwarzania - wg ustawy o ochronie danych osobowych i na podstawie kodeksu pracy. 3. Zawartość ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Temu komputerowi trudne warunki nie są straszne


Dell zapowiada nowy model komputera serii OptiPlex. OptiPlex XE jest kompletnym rozwiązaniem do zastosowania w miejscach, w których panują trudne warunki, np. wysoka temperatura lub pył.

Unia Europejska apeluje do WTO o zainteresowanie się cenzurą w Chinach


„Wielki Chiński Firewall” jest barierą w wolnym handlu i powinno się tym zająć WTO. Tak przynajmniej uważa Neelie Kroes, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej.

Koniec darmowego The New York Times


New York Times będzie pobierał opłaty od czytelników za pełne wersje artykułów. Zmiany będą wdrożone od przyszłego roku.

Dyski OCZ Solid 2 z kontrolerem Indilinx


Firma OCZ Technology zaprezentowała nową serię dysków SSD. Solid 2 to gama produktów, która docelowo zastąpi starsze rozwiązania z rodziny Solid.

Specjalista ds rekrutacji - kurs szkolenie rekrutacja i selekcja do pracy (Warszawa)


Chcesz wiedzieć jak przeprowadzić proces rekrutacji by z sukcesem zatrudniać właściwych ludzi? Poszukujesz zatrudnienia w dziale rekrutacji lub jesteś odpowiedzialny za ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

58-calowy telewizor LED o rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli


Firma Vizio przedstawia telewizor LCD z podświetleniem diodami LED, który charakteryzuje się kinowym formatem 21:9 i rozdzielczością 2560 x 1080 pikseli.

Apple zakończył pracę nad nowym Mac OS X


Snow Leopard, czyli kolejna wersja systemu operacyjnego Apple'a, jest już ukończony. Data premiery jednak pozostaje zagadką.

Tania empetrójka pod wodę


Widok osób uprawiających jogging na ulicy ze słuchawkami podłączonymi do odtwarzacza MP3 nikogo już nie dziwi. Nadszedł czas również wśród osób preferujących sporty wodne.

Microsoft Outlook staje się społecznościowy


Firma Microsoft zapowiada wprowadzenie do programu Outlook aktualizacji umożliwiających integrację z serwisami społecznościowymi, takimi jak na przykład Facebook, MySpace oraz LinkedIn. Gigant z Redmond obecnie ma pozycję dominującą na rynku oprogramowania biurowego, zwłaszcza w przedsiębiorstwach, ale będąc pod coraz większą presją konkurencji (np. Google i Zoho) teraz chce zwiększyć "atrakcyjność" Outlooka.

Roczne sprawozdanie finansowe 2009- szkolenie w Warszawie (Warszawa)


Szczegółowy program kursu jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Płyta główna firmy ASUS, gotowa na przyjęcie 24 rdzeni od AMD


Firma ASUS zapowiedziała uruchomienie sprzedaży nowego modelu płyty głównej, KGPE-D16, w pełni przygotowanej do obsługi opartych na rdzeniu Magny-Cours, ośmio- i dwunastordzeniowych procesorów AMD Opteron.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty, jak okna Gorzów oraz rolety Gorzów. Wszystkie nasze okna Gorzów produkujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, a nasze okna Gorzów i rolety Gorzów trafiają do odbiorców w całym kraju.